Program komputerowy swiadczenia rodzinne

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on zaplanowany w obiekcie usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest eksploatowany przez ponad osiem tysięcy naszych spółek!

Enova odpowiada na dużo potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność kupi na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i zmniejszanie możliwości systemu, dzięki czemu można przekroczyć z naturalnej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z platformą windows 7 i wyżej oraz pozwoli na obsługę na tablecie. Inne dostępne możliwości to produkcja na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną ochronę i rozdzielanie zadań. Operatorzy są przydzielani z rządu aplikacji. Stan realizacji działania potrafi istnieć w każdej chwili zweryfikowany. Dzięki temu ucieka się przestojów w karierze oraz szukam zaginione dokumenty.

http://www.polkas.pl/Pl/oferta/terminale_pos/1/

System enova jest sprzedawany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - staje się ona własnością klienta wraz z okazją jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy czerpiących z dotacji lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - wartość jest brana w postaci opłat abonamentowych za mienie z wybranych modułów systemu. Optymalne wyjście dla średnich oraz niewielkich firm. 3. Dzierżawa organizmu i infrastruktury - całość usługi jest produkowana przez dostawcę. Moduły są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Sposób jest zdecydowany do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest stworzony przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została otwarta w 2002 roku a dzięki wykorzystaniu eksperckiej informacji oraz dobrej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest kierowanie oprogramowania, które tworzy, że Przyjaciele a Mężczyźni otrzymują najwyższą sprawność w zastosowaniu technologii informacyjnych, niezbędną aby osiągnąć sukces biznesowy. Spółka jest zatrudniona społecznie i ułatwia takie instytucje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".