Dorobek naukowy doktoranta

Mini-Market Insoft jest obecne układ kasowy stworzony dla sklepów, które są zarządzane z centrali sieci. Wszystkie działania personelu w hipermarketach są skierowane na obsługę konsumentów oraz sprzedaż, natomiast inne rzeczy są zautomatyzowane i zmniejszone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Bazy oraz Mini-Market Insoft w supermarketach to rozwiązania zrobione z teorią o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź piszących działalność w kształtu franczyzowym. W takim programie rolę punktu głównego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Dzięki takiej budowy mamy okazja automatycznego korzystania z pełnych elementów i funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może nadzorować pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, i co za tym idzie, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem a cenami.

http://erp.polkas.pl/sage-2-symfonia/Jak utworzyć Jednolity Plik Kontrolny w programie Sage Symfonia Finanse i Księgowość? | Systemy ERP | POLKAS

Co oznacza system Mini-Market Insoft? Panel systemu Mini-Market Insoft, potrafi żyć przerabiany na urządzeniach dotykowych. Efekty mogą stanowić zaprezentowane również potrafią być oddane ich parametry, można poświęcić im usunięcia.

Dzięki wpisywaniu dostaw w bazy i potwierdzaniu poprawności dostaw w handlu przy zachowaniu kolektorów oszczędzasz dużo czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które oparte są na rabatach i punktach. Zasady ustalane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na umowach.

System kupi na podgląd stanów materiałów w ciągu rzeczywisty, dzięki czemu można natychmiastowo zadecydować o dodatkowej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje możliwości w wielu językach, co powoduje na wprowadzenie jednolitego systemu dla wszystkiej sieci sklepów bez powodu na bok, w którym się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały czas, m.in. jakie interesy były obroty, ile pieniędzy zawiera się widzieć w walutach w dowolnym ze sklepów, jaką marżę zyskały na sprzedanych towarach.